Domů>Pánské bundy

Každý muž má ve svém šatníku bund hned několik a je to tak správně. Pěkná pánská bunda může býti první věcí, které si všimneme na celkovém outfitu. Může hodně ovlivnit celkový dojem a to jak k lepšímu tak i k horšímu, proto není radno výběr podcenit. Prvním důležitým aspektem při samotném výběru je vytyčit si primární účel vybírané pánské bundy. Hlavními kritérii jsou funkčnost, vzhled, materiál, barva a v neposlední řadě roční období, na které bundu sháníme.

V každém případě se zaměřme na celkový vzhled, protože naše bunda nás bude do jisté míry reprezentovat. Když vybíráme bundu k formálnímu oblečení, je vhodné míti konce rukávů i pas bundy volný bez stahovacích prvků. Předejdeme mačkání vrstev oblečení pod bundou. U těchto bund nemusíme hledět na množství kapes a funkčních prvků jde převážně design. Opakem jsou bundy sportovní a pánské bundy kožené volnočasové. Zde je na prvním místě funkčnost, praktičnost a také materiál, ze kterého je bunda vyrobená. Praktické jsou odolné, neporézní a nepromokavé materiály, které ovšem nevylučují pěkný a moderní vzhled. Dobré je, když je v bundě místo, které nám dovolí reagovat na teplotní změny v podobě doplnění nějakého teplého svršku, ovšem všeho s mírou.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Pěkné-kravaty.cz

Nádherné clip in vlasy za super ceny. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz. Dámské luxusní boty na vysokém podpatku nabízí eshop Luxusní-obuv.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

položek: 0

cena: 0 Kč

zobrazit košík

Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Army shop s širokou nabídkou vojenské výstroje, outdoorového vybavení a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě. Dámská móda pro každou sexy ženu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace